Medycyna estetyczna w Dzierżoniowie – jakie zabiegi oferuje?

Medycyna estetyczna w Dzierżoniowie – jakie zabiegi oferuje?

Uroda i Zdrowie

Troska o swój wygląd i chęć dbania o prezencję jest naturalna i raczej nikogo nie powinna dziwić. Każdy chce przecież czuć się pięknie i nie musieć martwić się o niedoskonałości ciała. Zmagając się z kompleksami, wiele osób poszukuje skutecznych sposobów na ich zlikwidowanie. Sprawdź, jakie możliwości otwiera przed Tobą medycyna estetyczna!

Medycyna estetyczna w Dzierżoniowie – zabiegi, które można wykonać

To, jakie zabiegi są polecane pacjentom, zależy od problemów, z jakimi się oni zmagają. Wśród najczęstszych propozycji można wymienić:

  • modelowanie ust – wybierane zazwyczaj wtedy, gdy zauważalna jest asymetria warg, chce się je powiększyć lub poprawić kontur,
  • wypełnianie blizn, zmarszczek i bruzd,
  • wolumetrię, czyli korektę owalu twarzy,
  • odmłodzenie i ujędrnienie skóry,
  • uwydatnienie kości policzkowych,
  • redukcję przebarwień,
  • usuwanie włókniaków i znamion.

Wszystkie wspomniane czynności są wykonywane przez profesjonalistów, a żeby przystąpić do zabiegu, trzeba przejść kwalifikację i wziąć udział w konsultacji lekarskiej, podczas której zostaną przedstawione wszystkie przeciwwskazania. Propozycje, jakie ma  medycyna estetyczna w Dzierżoniowie , to oferta dla osób chcących bezpiecznie poprawić swój wygląd z pomocą nowoczesnych metod. Wykorzystywane są innowacyjne stymulatory tkankowe o określonych sposobach działania, które dobiera się do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. 

O czym pamiętać, korzystając z możliwości medycyny estetycznej?

Przede wszystkim warto zastanowić się, jakie zmiany w wyglądzie są pożądane. Następnie należy skonsultować się ze specjalistą, który przedstawi dostępne możliwości i opowie o tym, jak będzie przebiegać zabieg, powie też o przeciwwskazaniach zdrowotnych do jego wykonania. Później konieczne jest stosowanie się do zaleceń lekarza w kwestii pielęgnacji i troski o skórę. Często trzeba unikać promieni słonecznych i ekspozycji na skrajne temperatury, myć wybrany obszar starannie dobranymi preparatami i pojawić się na wizycie kontrolnej. Dzięki temu pacjent ma pewność, że efekty będą zadowalające i trwałe.